Dnes je pondelok, 27.jún 2022, meniny má: Ladislav, Ladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nekupujte drahé darčeky, darujte jej váš čas. Urobte si výnimočný Deň matiek s vašou mamou kedykoľvek

máj 16, 2022 - 10:00
Je len jedna. Občas nás privádza do šialenstva, ale za to od malička utešuje náš plač a teší sa, keď sa tešíme aj my. Bez ohľadu na to, v akej životnej fáze sa nachádzame, by sme si na našu mamu mali vedieť nájsť čas. Zaslúži si to. Prečo nevyužiť práve Deň matiek a nevšedným dňom jej pripomenúť, aká je pre nás výnimočná.
Foto: 
shutterstock

Zoberte ju na koncert 

Poznáte kapelu, ktorú miluje? Alebo aspoň štýl hudby, ktorý je jej najobľúbenejší? Určite sa už v tomto období nájde koncert vo vašom meste, z ktorého budete mať obe dokonalý zážitok. 

Zúčastnite sa ochutnávky vín 

Míňajte a choďte na ochutnávku vín alebo si pozrite niekoľko miestnych vinárstiev. Pite, diskutujte a užívajte si a možno aj nájdite nové víno, ktoré jednoducho musíte mať doma. 

Buďte celý deň turistami 

Nájdite niečo, buď vo svojom rodnom meste alebo v blízkom veľkom meste, čo robia všetci turisti, ale vy ste to nikdy nerobili. Teraz choď do toho! Alebo si nájdite zájazd, ktorý je lacný a zavedie vás na niektoré známe miesta. Kedy ste naposledy urobili niečo turistické? 

Zacvičte si spolu 

Zúčastnite sa skupinovej hodiny zumby, choďte na túru alebo si zacvičte jogu. Spojíte tak zábavné s užitočným. Ak sa vaša mama radí k športovým nadšencom, určite jej urobíte radosť. 

Prijmite kreativitu 

Vyhľadajte nejaké sklárne, choďte na maliarsky večer alebo si vyrobte vlastnú keramiku. Navštívte miestne umelecké kurzy a zistite, čo vás baví najviac!

Choďte nakupovať

Či už si veci skutočne kupujete, alebo si ich len skúšate, maloobchodná terapia je zábavná, aj keď ju robíme s našimi mamami a s kávou v ruke. 

Urobte si kúpeľný deň

Strávte deň konečne aj starostlivosťou o seba! Toto je skvelá možnosť, pretože môže byť taká drahá alebo lacná, ako chcete. Môže sa to pohybovať od toho, že si s mamou spoločne dáte masku, peeling a manikúru až po drahý wellness pobyt v horách. Tak či tak si užijete spoločný deň. 

- - Inzercia - -